Reebok Running Crew: Kas Gi Čia?

Reebok Running Crew: Kas Gi Čia?

Eina sau. Gegužės 30’ąją pamenu kaip šiandien. Iš tikrųjų, vargu ar net gali būti kitaip, bo retai kada pasitaiko išsikeltus tikslus perlipti daugiau nei 5 kartus! Tad manau, kad galvoje man ši diena visuomet išliks tokia pati saulėta, tiek pat energijos pilna ir tokia pat ypatinga.

Čia ta diena, kai mes su Reebok ir Šešios Trim komandomis organizavome pirmąjį iššūkių pripildytą bėgimą. Norėjome, kad jame pasirodytų bent 20 bėgimo entuziastų. Kaip ir pavyk – pasirodė 108!

Boom! Reebok Running Crew iššovė su fejerverkais.

Ar gali būti geresnis startas naujam projektui?

Šiandien mes bėgome jau 8 kartus ir ateina 9’tasis. Šitas, beje, bus ypatingas – Helloween’ininis.

Iki metų galo ketiname bėgti dar bent 6 kartus, o kitąmet sustoti irgi neketiname. Tad šia proga ir dar dėl to, kad kaskart pradedant pasakoti apie naują bėgimą gaunu aibę įvairių klausimų – apie viską papasakosiu kiek plačiau. Taip, manau, pavyks labiau pajusti, ką per šiuos slaptus, nemokamus ir pilnus emocijų bėgimus mes veikiame.

Reebok Running Crew – kas tai?

Klausimas, į kurį net man pačiam sunku sugalvoti atsakymą, bo čia nei bėgimas, nei treniruotė, nei kokios linksmybės. Bet, kai žiūri iš šono – yra visko. Gal dėl to ir ateina tas šimtukas? Ne dėl to to, kad yra visko, o dėl to, kad nėra aišku?

Anyways, šie bėgimai susideda iš:

  • apie 10 km atkarpos bėgimui miesto gatvėmis, takais ir parkais;
  • apie 10 tarpinių sustojimų širdį blaškantiems pratimams: burokams, atsispaudimas, įtūpstams, šiuoliukams, lentoms ir kt.;
  • daug pokalbių, rėkavimų, žvengimo, vargo bei iššūkių. Sau.

Hmm, o tai čia aš pajėgčiau?

Stop! Nustok lipti į kitų sukurtus rėmus!

Čia yra ta pati situacija, kurioje aš nuolat atsiduriu, kai ryte, čiut pramigus žinau, kad vėluosiu į treniruotę ir tada paklausiu savęs – o tai gal nelabai verta net eiti, nes nu…?

Wa Ta Fak?!

Verta! Jau geriau nors ir ne pilnai, bet bent kažkiek, nei nieko. Kaip vienas kietas žmogus sako 1 > 0.

Tad šiuo atveju, tiesiog siūlau performuluoti sau klausimą iš “Ar aš pajėgsiu?” į “O kiek šį kartą aš su jumis nubėgsiu?”. Man rodos, daug svarbiau yra tiesiog prisijungti ir pabandyti, kad pamatytum, ką reiškia smagus bėgimas su žmonėm, kurie tau padeda? Easy ką?

Kaip visa tai atrodo? Na, manau itin paprastai – ateini nuo pradžių, kai mes ruošiamės bėgimui, apšyli, sušyli, ir bėgam kartu. Kai pamatai, kad sunku, pradedi praleisti tarpiniuose sustojimuose pratimus. Jei pamatai, kad ir taip sunku – lėtini tempą tiek, kiek tau reikia. Jei matai, kad mūsų niekada nebepavysi – pribėgi prie trenerio, duodi penkis ir sakai – Seni, ačiū, buvo nerealu, atvarysiu ir kitą kartą, bet šį kartą aš out.

Tikrai taip, mes paprasti, bėgam, kad būtų malonu, bėgam tik tiek, kiek mes norim ir galim.

P.s. Jei sugalvoji pasitraukti neįveikęs visos trasos – būtinai duok penkis ir pranešk, kad pasišalini, bo mes paskui kaip sumišę nežinom, kur dingo vienas kitas bėgantis… Yra taip buvę ne kartą 🙂

Dažnai Užduodami Klausimai

Kada vyksta Reebok Running Crew bėgimai

Vieša paslaptis, kad Reebok Running Crew darome bent kartą per mėnesį ir dažniausiai Kaune. Nors jau kartą aplankėme Klaipėdą, kartą Vilnių bei ketiname čia grįžti.

Tačiau dar viešesnė paslaptis – pagrindinis Reebok Running Crew bėgikų sąstatas bėga kiekvieną antradienį jau nuo 2016 m. gruodžio. Kai tai nėra oficialus Reebok Running Crew bėgimas, mes šių keletos valandų susitikimą slapčia vadiname imitaciniu bėgimu.

Kelintą valandą startuojate ir kiek trunka bėgimas

Oficialus startas 20:05, o bėgimo trukmė gali kisti, nes ji priklauso tiek nuo žmonių kiekio, tiek nuo visų nuotaikos. Bet varijuojame tarp 1.5 – 2 valandų bėgimo.

Kur startuojate?

95% startuojame nuo Šv. Jurgio bažnyčios, tačiau pasitaiko visko – kartą startavo iš Akropolio, kartą nuo Soboro, tad čia geriau tiesiog sekti Reebok ir Šešios Trim facebook paskyras ir naudotis paieška.

Kokiu greičiu bėgate, nes bijau, kad nespėsiu kartu?

Dažniausiai tempas svyruoja nuo 05:30 min/kim iki 06:30 min/km, tačiau kas kilometrą mes stojame atlikti tai vieną, tai keltą pratimų, tad jei bėgi lėčiau – praleisdmas pratimus išloši laiko prisivyti visą kompaniją. Plius, bėgant su minia – bėgasi lengviau ir greičiau.

Ar reikia ką nors turėti su savimi?

Hmm, gal draugų? Gal vandens? Šiaip neturime jokių reikalavimų.

Kiek kainuoja Reebok Running Crew bėgimai?

Totally free. Jei tik tiek vertini savo brangų laiką. 🙂

Ar reikia kažkur registruotis ir ką daryti jei nespėjau?

Jei tai antradienis, kai vyksta Reebok Running Crew bėgimas – reigstracija yra Reebok facebook paskyroje sukurtame event’e, jei tai imitacinis bėgimas – gali užsukti be registracijos, tik spustelk facebook’e, kad dalyvausi.

Kas yra pagrindiniai vedliai ir organizatoriai?

Reebok Running Crew bėgimus organizuojame su Mindaugu bei visa Reebok komanda.
Tuo tarpu imitacinius bėgimus organizuoja Mindaugas po Šešios Trim vėliava.

Ar man reikia apsirengti Reebok rūbais?

Apsirenk tuo, kas tau labiausiai tinka ir patinka, kad bėgimas bei visas sportas būtų maksimaliai malonus. Aš tuo tarpu džiaugiuosi būdamas Reebok komandos dalimi ir mūsų kuriamais dalykais, tad gali užsukti ir į adidas Reebok parduotuves Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose.

Kada susimatom?

Manau, kad didžiąją dalį klausimų atsakiau, tad liko esminis klausimas tau – tai kada susimatom?


P.s. Nežinau kodėl, bet tu pasirinkai savo itin brangų laiką skirti mano tekstui ir mintims. Žinok, geras jausmas ir už tai esu dėkingas. Jei nori, kad nereiktų sukti galvos, kada pasirodys kitas tekstas – brūkštelk čia savo vardą ir el. paštą.