Kiek? 15 355? Ką jūs ten darot?! MyHero?

Kiek? 15 355? Ką jūs ten darot?! MyHero?

Vajė, kaip dažnai gaunu šiuos klausimus, jei netyčia kalba pasisuka apie MyHero!, rodos eilines treniruotes su savo kūno svoriu. Nors nežinau nė pats kiek “eilinės”, jei į vieną iš jų gali ateiti ir 50, ir 80, o pirmadienio vakare ir 300 sporto ištroškusių žmonių. Matyt, dėl šių skaičių ir išlenda klausimai:

  • Ką jūs ten darote?
  • Iš kur tiek sportuojančių?

Aišku, skaičiai gražūs, tik man svarbiau ne kiek tų žmonių pas mus ateina, o kodėl taip gaunasi ar kodėl mūsų bendruomenė jau yra kiek didesnė nei 15 000 narių.

Paprastumas

Aš esu čia dėl jo. Likę 15 354 manau irgi. Tai yra MyHero pagrindas ir aukščiausiai stovinti vertybė, kurios kaip ir kitų niekur nėra užrašyta. Pas mus visi paprasti. Gal net paprasti kaip dvi kapeikos. Nes, ko paklausi, tą ir gausi.

Paprastumas persismelkia visur, net ir mūsų treniruotėse. Jos gi susideda iš paprasčiausių pritūpimų, atsispaudimų ir šuoliukų. Visiems aišku kas tai. Viskas padaroma ypač paprastai. Ir svarbiausia, kiekvienas gali lengvai keisti apkrovą pagal savo kūną ir pasiruošimą.

Žinoma, kai paprastumą sugebi sujungti su dėmesiu, charizma, muzika, emocijomis – 300 sportininkų, esančių Kauno Sporto halėje, tampa tavo arba Alano (su jo smagiu kumsčiasmūgiu) įkaitais.

MyHero, Alanas, Insanity

Nors ši, kaip ir kitos (atvirumas, sąmoningumas, bendruomeniškumas), mūsų vertybės niekur nėra užrašytos, jos atsispindi visuose MyHero žmonėse.

Žmonės

Esamą trenerių “komplektą” sudaro ugnies ir vandens žmonės. Na, tokie, kurie nori daug dėmesio, nes jame atsiskleidžia ir atiduoda visą save bei nori daug bendrauti. Pastarasis daug reiškia, kad norisi su kiekvienu sportininku pasisveikinti, pašnekinti ar net paklausti “Rasa, galim jau pradėti treniruotę?”, “Aušra, darom sunkiau ar lengviau?”. Mes čia dėl žmonių ir jie mus veža! Per treniruotę vaikštom pirmyn atgal, sukam ratais, šypsomės ir stengiamės “paliesti” kiekvieną, nes mums tai smagu ir mums rūpi! O kai mes tokie, tokie patys ir tie, kurie ateina pas mus. Jie smalsūs, jiems įdomu (kaip ir tau), kodėl čia tiek daug žmonių, kaip Petras per keletą mėnesių išmetė 10 kilogramų pro langą, kodėl kai Alanas po treniruotės ištraukia “Laimės šulinėlį” atbėga visi 43 žmonės, kurie tą vakarą su juo sportavo, ir savo noru išsitraukia papildomą pratimą, jog paspaustų save dar šiek tiek. Žmonės nori pamatyti, kas pas mus kitaip, nes patys ateina pasiruošę pokyčiams.

Pokyčiai ir 3 MyHero elementai

Mes, MyHero, vis dar augame organiškai, to papildomai per daug neskatindami. Taip, dalyvaujam įvairiuose renginiuose, kur mus kviečia vesti treniruotes. Ir taip, Bakejus vis išnyra TV ar veda kokią nors radijo laidą. Tačiau Google Adwords mes dar neišleidome nė kapeikos. Gal mes skūpi. Gal. Bet to nedarome ir dėl to, kad laukiame žmonių, kurie patys nori keistis. Kurie jau tam pasiruoše. Tam? Taip, tam. Nė aš, nė Asta, nė kitas Ignas, nė visas MyHero nėra tik apie sportą, mes už sveikesnę tautą. Už sąmoningesnę tautą kiek platesne prasme.

Sportas didžiajai daliai MyHero bendruomenės yra tik pirmas žingsnis. Galvoju, kad mes turime tris. Taigi, kai žmonės pamato pirmuosiu sporto rezultatus, kurie kaip bebūtų gaila “išlenda” labai greit, jie nori juos išlaikyti. O kas nenorėtų?! Negi norėtum vėl pasikabinti 5, 7 ar 10 papildomų (nereikalingų) kilogramų ties pilvuku ar kojomis? Arba nuimti papildomą kilometrą ar du nuo rytinio bėgimo? Tad čia pasitinka antrasis elementas – mityba. Mūsų komandos tarpe yra merginų, kurios čia specializuojasi, rūpinasi, sveria, matuoja, konsultuoja, ruošia planus ir net gamina savo sveikuolišku proteino ir energetinius batonėlius! Žodžiu Lile ir Ausra a.k.a. Rojaus daržas rules.

Kai pradedi tiek judėti, kai pradedi daugiau, nuoširdžiau rūpintis savo gyvenimo būdu – atsiveria ir protas. Jam irgi trūksta pokyčių, naujovių arba kartais kaip tik ramybės bei patvirtinimo, kad tu eini ten, kur tu nori, kur tu sutvertas eiti. Čia ir prasideda Atradimų šeštadieniai, savaitgaliai ir visi kiti užsiėmimai, kur mes jungiame į krūvą tiek sportą, tiek mitybą, tiek sąmoningumą. Čia mes mokomės, juokiamės iki ašarų, pasimetam, atrandam, atsiveriam ir bendraujam. Na, gerai, kartais ir vaidinam. Pastarąjį kartą mes su Ausra buvome Vergės Izauros (aš) ir Hario Poterio (Aušra) duetas. Gaila, truputį nukentėjo Hario Poterio vienaragis, bet buvo nerealiai smagus pasirodymas!

Tai va. Kai viską (vertybes, žmones, pokyčius) sujungiame į vieną vietą, gauname didžiulę bendruomenę. Bendruomenę, kuri mus veža. Tad jei vis dar klausi ką mes čia darome, atsakymas paprastas – kuriame bendruomenę. Didelę, atvirą ir norinčią keistis.

MyHero, Sporto Halė

Greičiausiai todėl mūsų ir yra 15 355. Kol kas.