O, Tu čia!

Labai gerai, vadinasi ateinantį bėgimą judėsime kartu. Jei bėgi ne pirmą kartą, čiuožk iki registracijos laukelių ir užpildęs juos gali ramiai išjungti šį puslapį.

Visgi, jei užsukai čia pirmą kartą, siūlau elgtis šitaip: pirmiausia užsiregistruok, o tada pavažinėk šiame puslapy aukštyn, žemyn. Tikiu, kad rasi daug naudingos informacijos ne tik apie Reebok Running Crew, bet ir apie bėgimą.

Registracija kitam Bėgimui

2018 metų bėgimų kalendorius dar nepatvirtintas, tad jei nori pirmas sužinoti visas detales – registruokis.

Kas Yra Reebok Running Crew?

Klausimas, į kurį net man pačiam sunku sugalvoti atsakymą, bo čia nei bėgimas, nei treniruotė, nei kokios linksmybės. Bet, kai žiūri iš šono – yra visko. Gal dėl to ir ateina tas šimtukas? Ne dėl to to, kad yra visko, o dėl to, kad nėra aišku?

Anyways, šie bėgimai susideda iš:

  • apie 10 km atkarpos bėgimui miesto gatvėmis, takais ir parkais;
  • apie 10 tarpinių sustojimų širdį blaškantiems pratimams: burokams, atsispaudimas, įtūpstams, šiuoliukams, lentoms ir kt.;
  • daug pokalbių, rėkavimų, žvengimo, vargo bei iššūkių. Sau.

Naudinga Informacija

Aš save laikau pradedančiu bėgiku, tad natūralu, kad man vis kyla įvairių klausimų apie bėgimą. Kažkodėl į šiuos klausimus mėgstu atsakinėti raštu, o vėliau paversti video bei nuotraukų formatu. Taip va gimsta visokie šio blogo įrašai. Artimiausiais mūsų bėgimams dalinuosi žemiau.

Dažnai Užduodami Klausimai

Kada vyksta Reebok Running Crew bėgimai

Vieša paslaptis, kad Reebok Running Crew darome bent kartą per mėnesį ir dažniausiai Kaune. Nors jau kartą aplankėme Klaipėdą, kartą Vilnių bei ketiname čia grįžti.

Tačiau dar viešesnė paslaptis – pagrindinis Reebok Running Crew bėgikų sąstatas bėga kiekvieną antradienį jau nuo 2016 m. gruodžio. Kai tai nėra oficialus Reebok Running Crew bėgimas, mes šių keletos valandų susitikimą slapčia vadiname imitaciniu bėgimu.

Kelintą valandą startuojate ir kiek trunka bėgimas

Oficialus startas 20:05, o bėgimo trukmė gali kisti, nes ji priklauso tiek nuo žmonių kiekio, tiek nuo visų nuotaikos. Bet varijuojame tarp 1.5 – 2 valandų bėgimo.

Kur startuojate?

95% startuojame nuo Šv. Jurgio bažnyčios, tačiau pasitaiko visko – kartą startavo iš Akropolio, kartą nuo Soboro, tad čia geriau tiesiog sekti Reebok ir Šešios Trim facebook paskyras ir naudotis paieška.

Kokiu greičiu bėgate, nes bijau, kad nespėsiu kartu?

Dažniausiai tempas svyruoja nuo 05:30 min/kim iki 06:30 min/km, tačiau kas kilometrą mes stojame atlikti tai vieną, tai keltą pratimų, tad jei bėgi lėčiau – praleisdmas pratimus išloši laiko prisivyti visą kompaniją. Plius, bėgant su minia – bėgasi lengviau ir greičiau.

Ar reikia ką nors turėti su savimi?

Hmm, gal draugų? Gal vandens? Šiaip neturime jokių reikalavimų.

Kiek kainuoja Reebok Running Crew bėgimai?

Totally free. Jei tik tiek vertini savo brangų laiką. 🙂

Ar reikia kažkur registruotis ir ką daryti jei nespėjau?

Jei tai antradienis, kai vyksta Reebok Running Crew bėgimas – reigstracija yra Reebok facebook paskyroje sukurtame event’e, jei tai imitacinis bėgimas – gali užsukti be registracijos, tik spustelk facebook’e, kad dalyvausi.

Kas yra pagrindiniai vedliai ir organizatoriai?

Reebok Running Crew bėgimus organizuojame su Mindaugu bei visa Reebok komanda.
Tuo tarpu imitacinius bėgimus organizuoja Mindaugas po Šešios Trim vėliava.

Ar man reikia apsirengti Reebok rūbais?

Apsirenk tuo, kas tau labiausiai tinka ir patinka, kad bėgimas bei visas sportas būtų maksimaliai malonus. Aš tuo tarpu džiaugiuosi būdamas Reebok komandos dalimi ir mūsų kuriamais dalykais, tad gali užsukti ir į adidas Reebok parduotuves Vilniaus, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių Akropoliuose.

Susibėgam!?

Nujaučiu, kad tiek informacijos pirmam kartui turėtų pakakti, tad penki ir susikatom bėgdami!


Reebok Running Crew
vedlys ignas

reebok running crew, ignas dombrauskis