Reebok Fitness Challenge Vilnius iš arti

Reebok Fitness Challenge Vilnius iš arti

Na ką, Reebok Fitness Challenge ir dvi pilnos dienos sporto. Nuo ryto iki vakaro. Sakyčiau net nuo ankstaus ryto, nes šeštadienį 6:48 lipau į autobusą, tada 6:55 iš stotelės aukštu startu pradėjau bėgti link traukinių stoties, kur 7:05 sustojau prie bilietų kasos, bet gavęs tik paraginimą bėgti tiesiai į traukinį lėkiau iškart ten. Deja, bėgikas iš manęs tą rytą buvo ne koks, nes pritrūkau kokių 13 sekundžių. Atbėgęs iki perono traukinį palydėjau akimis, o jis mane romantišku pyptelėjimu…

Ok, Reebok Fitness Challange Vilnius 2016 ir ką aš manau apie tai.

Pirmiausiai, be galo džiaugiuosi, nes žinau, kad žmonės vidutiniškai per gyvenimą skiria mažiau nei 1% savo laiko sportui. Blyn, 0,69%… Kai tuo tarpu sėdėjimui – 29,7%. 21-erius metus žmogus sėdi! Tad tokie renginiai šitą skaičių tempia už ausų! Žmonės čia gali išbandyti tai, ko nedrįsta padaryti kasdienybėje. Taip pat, jie gali dairytis, kaip ir ką sportuoja kiti. Žodžiu, sportuojančių ratas nuo to tik auga. Ne kitaip.

Antra, kadangi dalyvavau ir pernykščiame renginyje, smagu gyvai matyti dar didesnį sportuojančių skaičių bei įvairesnių sporto šakų atstovų sporto mugės kampelyje.

Ir trečia, ploju už tai, kad galėjau ir pats sportuoti su ne kasdien sutinkamais žmonėmis!

Aišku, rasčiau ir prie ko kabinėtis, bet negi prausimasis tualete esančioje kriauklėje yra minusas? Tokiam renginy? C’mon, aišku, kad ne… :))

Žemiau padariau trumpą abiejų dienų apžvalgą iš to, kas vyko su sportu. Bo visą laiką trypiau aikštelėje ne tik kaip sportuojantis, bet kaip ir žmogus su telefono kamera, nes gyvai rodžiau Reebok fanams, kas vyksta aikštelėje bei kalbinau trenerius ir sportuojančius.

Prie to pačio, sudėjau visų trenerių ir dalyvausių sporto klubų kontaktus. Žinai gi, visko būna. Gal prisiminsi, kas tau labiausiai patiko ir užsuksi ten sportuoti.

Pradžiai apie, mano manymu, labiausiai vykusias treniruotes.

TOP 3 išsitaškymai

Nemanau, kad treniruotes verta lyginti tarpusavy, nes visos buvo skirtingos ir skirtingoms auditorijoms, tačiau negaliu nepasidalinti trimis, kurios sutraukė daugiausia žmonių ir energijos į vieną vietą. Top’o sudarymo kriterijai subjektyvūs, o vienas iš jų – su treneriu norinčių nusifotografuoti žmonių skaičius.

III vieta: Les Mills / BODYPUMP®

Reebok, RFC2016, Vilnius, Les Mills, BODYPUMP

Les Mills atstovai, kurių buvo net 7, daugumoje savo treniruočių tryško energija. Pats BODYPUMP’as pritraukė žmonių daugiau nei turėjome inventoriaus, bet kai treneris Kimmo tarė – let’s do a sharing economy here – visi visko ir užteko.

Smagi ir įdomi treniruotė, kur greičio nebūta per daug, bet staigių grifo pakėlimų / numetimų mačiau ne vieną.

Treneriai: Julia PokostaKimmo Jukuri

II vieta: MyHero! / A Boxing

Reebok, RFC2016, Vilnius, MyHero!, Alanas Dzeranovas, A Boxing

Išprotėjęs treneris, vedantis pas jį sportuojančius žmones iš proto! Alanas, su savo kurtomis A Boxing treniruotėmis, labai lengvai valdė visą minią ir kureno pirtį čia, tiesiai Litexpo. Kiek žinau, o žinau tikrai, MyHero! bendruomenė nuolat laukia, trypia ir nekantrauja Alano box’o treniruočių. Čia buvo ne išimtis. Kartu suderinti judesiai ir muzika visus vertė iš koto 🙂

Treneris: Alanas Dzeranovas

I vieta: Les Mills / BODYCOMBAT®

Reebok, RFC2016, Vilnius. Les Mills, BodyCombat

Tikrai taip! Pirmą vietą duodu trenerei Cristine iš Švedijos. BODYCOMBAT smūgių ir spyrių kratinys tiesiog užburia visus. Mane taip pat, nes ir aš trypčiojau kartu su minia. Kaip ir pas Alaną – tiek muzika, tiek tempas, tiek judesiai, viskas derėjo kuo puikiausiai ir niekas nesuko galvos, kad gal nemoka smūgiuoti ar tiksliai spirti.

Cristine jau 10 metų ant scenos su BODYCOMBAT treniruotėmis bei krūva kitų. Tai matėsi ir jautėsi.

Be to, Cristine buvo ta, kuriai buvo gan keblu pasitraukti nuo foto sienos ir ateiti paplepėti, nes žmonių, norinčių nusifotografuoti kartu buvo eilė…

Trenerė: Cristine Skogastierna

Visas treniruočių meniu per RFC 2016

Kaip ir sakiau, treniruočių buvo gausu, jos skirtingos ir skirtingiems žmonėms, tačiau buvo daug žmonių, kurie bandė viską, nuo BODYPUMP’o su svarmenimis iki energingo stepo su daugybe greitų ir vikrių judesių. Žodžiu, renginys veikė taip, kaip ir turėjo – žmonės bandė, matavosi, šoko ir darė tai, ką ne visada drįsta padaryti kasdien.

Plius žinai, kai prietema visoje sporto aikštelėje – gali ramiai mokytis, klysti, kartoti ir žiūrėti, kaip galima sportuoti įdomiau nei sportuoji dabar.

Abs Challenge / MyHero!

Reebok, RFC2016, Vilnius, MyHero!

Šeštadienio ryto herojai padėję įsijausti atvykusiems į ritmą bei apšildyti tiek visą kūną, tiek truputį paspausti save ties juosmeniu. Manau, šitą trijulę pažinojo daugelis atvykusių, nes jie kaip ir pratę, ne tik pratimais bei muzika, bet ir super geromis emocijomis šildė dar neseniai snaudusius dalyvius.

Treneriai: Alanas Dzeranovas, Ignas Bakėjus, Marius Staniulis

ROCK’N’CORE / DCH

Reebok, RFC2016, Vilnius, DHC, Rock'n'Core

Kaimynai Latviai, pratesę MyHero! treniruočių tematiką, linksmai įjungė sportuojančių korpusus į darbą ir išlaikė dėmesį dar vienai gerai valandai.

Nors ant scenos laukiau jų kolegų Kaspars ir Ralfs, bet pastarieji tuo metu siautėjo Estijoje, Taline vykstančiame Reebok Fitness Challenge.

Treneriai: Alisa LagzdinaDinars Zagers

Total Body Functional / Goodlife

Reebok, RFC2016, Vilnius, Goodlife, Total Body Functional

Goodlife treneriai profesionalumu džiugino visus. Jie dalyvių kūnus pajungė funkcinei treniruotei. Čia, kaip ir visada, nors ir jokio papildomo svorio, tik tavo kūnas, bet išbandymų pilna. Jėga, galia, vikrumas visais greičiais – tiek lėtai, tiek greitai, tiek vikriai.

Treneriai: Neringa Vyšniauskienė, Laurynas Onuškevičius

BUDDIES / DCH

Reebok, RFC2016, Vilnius, DHC, Buddies

Vienintelė treniruotė per dvi dienas, kur darbas vyko porose. Linskmas ir geras energijos užtaisas su Alisos ir Dinaro priežiūra vaikštant tarp sportuojančių ir vienas kitą motyvuojančių dalyvių. Daug mažų iššūkių visam kūnui iš itin paprastų pratimų.

Treneriai: Alisa Lagzdina, Dinars Zagers

Insane Cardio / MyHero!

Reebok, RFC2016, Vilnius, MyHero!, Insane Cardio

Treniruotės pavadinimas viską pasako. Spėlioti nelieka ką. MyHero! trejetui užlipus ant scenos – aikštelė pilna, o muzika iškart dėlioja viską į vietas. Buvo greita, buvo ir sunku, bet prakaito niekas negailėjo. Tiek kūnai, tiek širdys atidirbo visiems pilnai ir puikiai.

Mane Insanity treniruotės vis dar džiugina, nes jokio papildomo svorio, pratimai dažniausiai visi paprasti (bėk, tūpk, stok, atsispausk, pristrauk, stok į lentą, gulk), o poveikis nerealus! 🙂

Treneriai: Alanas DzeranovasIgnas BakėjusMarius Staniulis

BODYBALANCE® / Les Mills & The ONE

Reebok, RFC2016, Vilnius. Les Mills, BODYBALANCE

Pirmos dienos pabaigai ramybės įnešė vėl ant scenos užlipusi Cristine ir porininkė Jurga. Kaip sekmadienio vakarą džiugino ramybė Agnės balse, taip šeštadienį čia virpėjo Jurgos natos. Super.

Trenerė: Cristine Skogastierna, Jurga Maciulevičiūtė

Combat Fitness / Get Fit

Reebok, RFC2016, Vilnius, Get Fit, Regis Kičas, Combat Fitness

Šeštadienio programą užbaigė Regimantas su Combat Fitness. Paskutinė treniruotė pilna smūgių ištvermingiausiems, atlaikiusiems visą dieną. Na gerai, buvo ir keletas tų, kurie nespėjo prisijungti anksčiau ar tiesiog Regimanto treniruotes pamėgę jo treniruojami sportininkai.

Viskas buvo sudėliota, kaip tikrai pabaigai – nei per daug greit, nei per daug stipriai, bet išpildė sportinę dieną iki galo.

Treneris: Regis Kičas

Booty Lift / Get Fit

Reebok, RFC2016, Vilnius, Get Fit, Justa Jurkot, Booty Lift

Sekmadienio rytas prasidėjo su gana nuotaikinga trenerės Justos Booty lift treniruote. Vien iš pavadinimo galima spėti, kad dėmesys bus moterims ir jų juosmeniui, šlaunims ir sėdmenims, bet buvo ir nepasikuklinusių sudalyvauti vyrų, už ką jie ne tik nusipelno bet ir gavo pagyrų 🙂

Btw, ji turi afigienų tattoo.

Trenerė: Justa Jurkot

Functional Training / Goodlife

Reebok, RFC2016, Vilnius, Goodlife, Functional Training

Rytinis sekmadienio duo ant stepų su super challenge’u po viso užsiėmimo. Dar dabar akyse matau, kaip dreba visų besivaržančių kojos.

Trenerės: Ramunė Supranavičienė, Julija Beperščiūtė

SH`BAM® / Les Mills

Reebok, RFC2016, Vilnius, Les Mills, SH'BAM

Julia ir Kimmo antrame savo pasirodyme, kur šį kartą šoko. Keista, bet aikštelė su dalyviais neatrodė per daug kukliai ir nors merginų dauguma, čia buvo ir vaikinai. Čia viena tų šokių treniruočių, kur galvos sukti dėl to, ar kažką moki ar ne – nederėtų. Ateini ir leki.

Treneriai: Julia Pokosta, Kimmo Jukuri

BODYATTACK® / Les Mills

Reebok, RFC2016, Vilnius, Les Mills, BODYATTACK

Lai viską apibūdina kolegos Mindaugo leptelėjimas – “nepamenu, kada tokiu tempu teko judėti“. Super gera aukšto intensyvumo treniruotė, kur buvo sumaišyta viskas – bėgimas, įtūpstai, šuoliai ir jėgos pratimai. O dar muzika. Ir ta emocija nuo scenos. Žodžiu, sportas veikė tinkamai.

Treneriai: Julia PokostaKimmo Jukuri

Step Dance / Linija

Reebok, RFC2016, Vilnius, Linija, Step Dance

Skaitai? Geriau dar kartą pažiūrėk į nuotrauką. Ir ji čia iš užsiėmimo pačios pradžios. Tai kaip manai, kas buvo toliau? Virgis ir Agnė skraidė ant stepų greitai ir judriai, kol galiausiai visus sportuojančius atvedė iki paskutinio to vakaro iššūkio ir kovos tarp visos aikštelės.

Treneriai: Virgilijus Želvys, Agnė Girniūtė

Yoga for Fitness / Linija

Reebok, RFC2016, Vilnius, linija, yoga for life

Tobula pabaiga. Tiems, kurie dalyvavo užsiėmime. Pripažinsiu, nebuvo lengva… Ypač kelis paskutinius kartus darant žemyn žiūrinčio šuns pozą 🙂 Bet Agnė ir jos ramus balsas buvo puikiausias sprendimas užbaigti renginiui.

Trenerė: Agnė Girniūtė

Reebok Fitness Challenge 2016 Vilnius treneriai ir klubai

Les MillsJulia PokostaKimmo JukuriCristine Skogastierna

MyHero!Alanas DzeranovasIgnas BakėjusMarius Staniulis

The ONEJurga Maciulevičiūtė

Get FitJusta JurkotRegis Kičas

LinijaVirgilijus ŽelvysAgnė Girniūtė

GoodlifeRamunė SupranavičienėJulija BeperščiūtėNeringa VyšniauskienėLaurynas Onuškevičius

DCHAlisa LagzdinaDinars Zagers

O jei trumpai?

Kitamet dalyvausiu vėl. Nežinau, ar kaip dalyvis, ar kaip stebėtojas, ar mišriai kaip ir šiemet. Bet čia užsukti buvo verta. Kažkodėl taip manė net ir kiek geriau žinomi žmonės už mane 😉

rfc2016, reebok, fitness, vilnius, Jolanta Leonavičiūtė


Nuotraukų autorė Ieva Jūraitė