ignas dombrauskis

O, tu čia! Trumpai – aš esu ignas dombrauskis, 2 kleckų tėtis, kuris bėga, sveikatina kitus, rašo, eksperimentuoja ir kuprinėje nuolat turi krislelį (apie 100 g) geros kavos. Šiame sakinyje, manau, telpa visi mano 28 gyvenimo metai. Kadangi nežinau, kas tau įdomiausia – pasikalbame apie kievieną.

Aš – pradedantysis bėgikas

Tikrai taip. Nors mano mėgstamiausia distancija yra 21 km ir ją dažnai bėgu, esu nubėgęs ir maratoną. Tačiau, tai nekeičia fakto, kad aš laikau save pradedančiuoju bėgti. Taip yra vien dėl to, kad bėgimas man nėra tik kilometrai. Man čia daug plačiau. Tai aktyvaus gyvenimo būdo dalis, kuri suteikia dar daugiau jėgų kasdien.

Tautos sveikatinimas

Kartu su MyHero! komanda nešame idėją apie 3 elementų (sportas, mityba, sąmoningumas) kombinaciją ir jos naudą. Čia esu vienas iš trenerių, pasakatojų ir idėjos plėtotojų Kaune. Jei nori pamatyti, kaip tai atrodo gyvai – junkis prie mūsų bendruomenių Kaune, Vilniuje.

Nuo MyHer0! atsiskyriau, tačiau sutikau panašiai keistą kolegą Mindaugą, su kuriuo Kaune kuriame aktyvių žmonių bendruomenę Šešios Trim.

Tėtis, tai tėtis, ką čia pridursi

ignas dombrauskis, vaikai

Rašymas ir eksperimentai

Jau kurį laiką dėlioju savo mintis, bandymus ir patarimus ant popieriaus, o po to į savo tinklaraštį. Tad jei pritrūks motyvacijos ar pradėsi ieškoti savo krypties gyvenime – užsuk į dombrauskis.lt, čia mano asmeninis tinklaraštis.

Kava ir kavos kultūra

Mėgstu lengvą, skanią, o kartais ir su pienu, todėl į kiekvieną išvyką stengiuosi pasiimti ne tik kavos, bet ir Chemex’ą (kas tai ir kaip su juo ruošti kavą – žvilgtelk čionais). Be to, kad mėgstu dar ir padedu plėsti kavos kultūrą Baltijos šalyse ir už jos ribų būdamas Kavos Draugo kolektyvo dalimi.

Nežinau, kuo dar būsiu atetiyje, bo tikrai tikiu, kad aš vis dar augu, vis atrandu savy kažko naujo, tad būk šalia ir viską pamatysi:

Aš esu žmonių žmogus ir mėgstu žmones, bendravimą, tad jei kiltų kažkokių klausimų – brūkštelk man ir pasikalbam! Tą gali padaryti tiek per Facebook tiek čia – ignas@dombrauskis.lt.