365 dienos bėgant – iššūkis įsivažiuoja

365 dienos bėgant – iššūkis įsivažiuoja

Sausis. 16 dienų iš 31 vienos jau įveikta. Kadangi čia yra 4% viso metų plano, galima rinktis kaip tai vertinti:

  1. kaip pasakytų Homeris “Dope!”, gi liko nenormaliai daug…
  2. 15 dienų be sustojimo yra Wow! Nubėgta 336%  atstumo, nei tuo pat laikotarpiu pernai – Wow! 635% – lyginant su 2015 metai – Wow!

Tik aš nevertinu nei pagal (1), nei pagal (2). Aš džiaugiuosi.

Pirmiausia savo galvoje perlipau tą barjerą, kurį buvo uždėję žmonės sakydami – nesąmonė, gi sirgsi, gi dar kas nutiks ir bla bla bla, tai tas tavo 365 dienos bėgant yra bullshit. O dabar, kai dėl šių dalykų nebesuku galvos ir nesiparinu ar įveiksiu visus metus, tada tiesiog bėgu.

Zaiza irgi.

Be šito, džiaugiuosi, kad slidinėjimas Slovakijoje nebuvo pasiteisinimas nebėgti paryčiais. Kaip ir -20C.

iššūkis, 365 dienos bėgant

Savijauta

Be džiaugsmo yra ir fizinė savijauta, kuri reaguoja į krūvį. Tai kol kas viskas gerai, nebent sugalvoju per vieną savaitę nubėgti porą 20+ km atstumų ir dar pravesti keletą treniruočių žmonėms. To pasekoje būna, kad blauzdos patampa medinėmis ir miego poreikis išauga kardinaliai 🙂

laikrodis, kėlimasis, garmin

Statistika

Kai jaučiuosi ne pilnai atsibudęs, nors 95% laiko pakylu 1-2 valandas prieš bėgiojimą, mėgstamiausias atstumas susvyruoja tarp 6-7 km. Dienomis, kai norisi išsibėgti, turiu smagią 11-12 km atkarpą Kauno gatvėmis, senamiesčiu, Ąžuolynu. O kai išmuša tas rytas, kur pasakau sau “uch, nu šiandien jau sunku…”, bėgu 5 km. Viso to vidurkis 7+ km. Trumpiausia atkarpa 5,3 km, ilgiausia 12,5 km, kuria nudardėjau per 1 val. 11 min.

365 dienos bėgant, endomondo

Bonus

Įsijautimas į 365 dienų bėgimą padeda lipdyti kitką aplink:

  1. sausio 21-22 d. bėgiosiu Palangoje. Jei yra norinčių tais rytai prasibėgti bet kokį atstumą ir draugiškai paplepėti – brūkštelk komentarą;
  2. ne tik gimsta, bet jau ir lipdosi daugiau raštlevų: šis rašinys, bus ir mėnesinis vertinimas bei tikiuosi dar vieno įrašo apie populiariuosius bėgimus Lietuvoje, kuriuose šiemet ketinu bėgti.

By the Way

Nežinau ar į tema, bet smagu matyti, kai ir aplinkiniai bando save paspausti. Tomas žemiau, o Mantas apie iššūkį kalba savo bloge.

tomas nemura, 365 dienos bėgant

Reziume

Viskas itin gerai. Bėgu toliau!