#prabėgimai 01: Ugnė ir notaras

#prabėgimai 01: Ugnė ir notaras

Prabėgimai – pokalbiai, idėjos ir mintys gimę bėgant. Realu ir gyvenimiška.

Paskutinį kartą bėgau Sicilijoje ir kai vakar paryčiais išlindau laukan, džiaugiausi, kad užsidėjau du džemperius ir šiltas tympas, bo, kaip mano užsieniečiai kolegos Kavos Drauge pasakytų, pas mus viskas kitaip…

Ir šį kartą tikrai kitaip. Čia šalta! 🙂

Bet džiaugiaus ir tuom, kad bėgau ne vienas. Ugnė su Tautvydu priėmė mane į savo penktadieninius bėgimus. Ramiai pliurpdami nubildėjome 10 km.

Nors kalbėtis jau darosi vėsoka, bet mums pavyko. Ir net visai gerų dalykų atradom:

 • Niekada gyvenime nesužinosi, kokių “svarbių” darbų tu turi, jei nepabandysi tik pramerkus akis atsakyti į paprastą klausimą “ar dabar man keltis ir eiti sportuoti?”.
  Niekada, niekada, NIE-KA-DA taip nedaryk! Apie ateinančios dienos sportą turi būti nuspręsta iš vakaro.
 • Būdai didinantys motyvaciją aktyviam gyvenimui:
  • Pasižadėk su kuo nors kartu
  • Pagalvok apie savo darbo savaitę arba apie tai, kiek laiko sėdėsi. Čia kaip dar vienas mano kolega Karolis sako – “Man net skauda žiūrėti į tavo stuburą.”
  • Sportuojant su laiku motyvacijos reikės mažiau, nes įprasi, atsiras rutina ir tu tiesiog pradėsi sau mažiau Meluoti, kodėl (ne)gali ar (ne)nori šiandien sportuoti.

Su Ugne mes sportuojame jau metus laiko. Ji mane ir keikė, nes “atėmiau” iš jos ne vieną, šiai dienai vis dar per didelį rūbą, ir džiaugės su manim, nes seniau bėgti ir 1 km buvo sunku, o vakar ir 10 greičiau nubėgo ne paskutinį kartą.

bėgiko užrašai, prabėgimai, šešiostrim

Ir tokie maži, o kartais ir dideli, dalykai nutinka tada, kai supranti, kad sportas yra ne laisvalaikis, ne pramoga, o kasdienybė. Eilinė rutina, kurios kartais lauki, per kurią kartais tinginiauji, su kuria kartais pyksties, bet stengies ja gyventi nuolat. Kad ir padrikai, be jokio nuoseklumo.

P.s. Nori pradėti bėgti ar bėgti greičiau? Štai du TIKRI patarimai iš gyvenimo (vienas iš Ugnės, kitas iš mano):

 1. Susitark su Notaru dėl susitikimo.
 2. Sutartą dieną atsidurk jo priimamojo rajone ir eik paslampinėti po parduotuves. Ypač po tas, kur tau patinka. Atsimink apie susitikimą likus 5 minutėms. Skriek!
 3. Suplanuok kelionę traukiniu. Likus 10-čiai minučių būk nutolęs apie 3 kilometrus. Suspindėk!